Auto na wakacje Samochód terenowy + Przyczepa kempingowa światła ZA5351
Kód: J-ZA5351 ZODetailní popis produktu
Auto terenowe + przyczepa kempingowa to idealna zabawka, która przeniesie Twoje dziecko w świat wakacyjnych przygód! Metalowy, terenowy samochód został wykonany z niezwykłą dbałością o detale, a świecące reflektory podczas jazdy dodają mu realistycznego wyglądu. Model w skali 1:32 doskonale odwzorowuje popularnego SUV-a, łącząc w sobie trwałość oraz wysoką jakość wykonania z tworzywa sztucznego.
Zalety pojazdu:
- dźwięk, światło - samochód po naciśnięciu uruchamia dźwięk silnika, słychać odgłos jazdy, odpalają mu się światła z przodu i z tyłu
- napęd pull-back, zapewni łatwą jazdę pojazdu - wystarczy naciągnąć autko do tyłu, a następnie je puścić, a suv ruszy przed siebie
- otwierane drzwi - wszystkie drzwi w samochodzie mają możliwość otwarcia, wówczas dziecko usłyszy dźwięk klaksonu i zobaczy świecące światła
- otwierany bagażnik z tyłu pojazdu




Przyczepa kempingowa:
- funkcjonalna przyczepa, można ją otwierać i zamykać
- w środku znajduje się wyposażenie: łóżko, stół, krzesła i inne akcesoria, które pozwolą stworzyć komfortowe miejsce do odpoczynku podczas zabawy.
W zestawie znajdziesz:
- terenowy samochód
- przyczepa kampingowa
- zapasowe zaczepy do przyczepy
Zasilanie: 3 baterie AG13 (w zestawie)

Zestaw autko Suv z przyczepą kempingową to doskonały pomysł na prezent dla małych fanów motoryzacji i podróży. Pozwala rozwijać wyobraźnię i tworzyć fascynujące scenariusze zabaw. Sklep Jokomisiada oferuje szeroki wybór autek, które gotowe są wyruszyć w podróż z Twoim dzieckiem!

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Auta a autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.625 kg |
| EAN: | 5905258536194 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 6 + |
| wymiar opakowania: | 39 x 11 x 10 cm |
| waga: | 0,625 kg |
| płeć: | chłopiec |
| baterie: | 3 x AG13 ( w zestawie) |
| Długość towaru w centymetrach: | 39 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 11 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 10 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 715 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
