Wózek widłowy paleta dźwięk gumowe koła paleciak ZA4627
Kód: J-ZA4627Detailní popis produktu
Duży wózek widłowy z paletom to idealny wybór dla każdego małego fana motoryzacji oraz budownictwa. Pojazd został dokładnie odwzorowany co sprawia że wygląda bardzo realistycznie. Auto posiada napęd frykcyjny, dzięki czemu po wprawieniu w ruch kół leżących na podłożu, porusza się. Wózek widłowy wykonany został w całości z plastiku, posiada ruchome elementy, efekty świetlne, dźwiękowe, zaś koła są gumowe co pozwoli na lekkie poruszanie się pojazdu. Dodatkową zaletą jest regulowany podnośnik, który możemy uruchomić za pomocą pokrętła znajdującego się w górnej części podnośnika. Pojazd na pewno będzie fajnym uzupełnieniem kolekcji maszyn budowlanych każdego miłośnika tych pojazdów i sprosta każdemu ładunkowi.
Wózek widłowy posiada trzy przyciski o różnym kształcie, wydające trzy różne odgłosy:
- przycisk w kształcie kółka dźwięk odpalania silnika
- przycisk w kształcie trójkąta dźwięk pracy pojazdu
- przycisk w kształcie kwadratu dźwięk cofania pojazdu
Zestaw zawiera :
- wózek widłowy
- paleta
Wymiary:
- wózek 31 x 12 x 19 cm
- paleta 11 x 7 x 1,5 cm
Zabawka zasilana jest bateriami (3x AG13) – dołączone do zabawki baterie startowe.
Pojazdy pozwalają na rozwijanie takich umiejętności jak kierowanie pojazdami, koncentracja, zdolności manualne, szybkość myślenia, zwinność i spryt. Pojazdy są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie najbliższych. Dzięki takim zabawom dzieci, mogą spędzić więcej czasu z rodzicami lub rówieśnikami.
Zestaw zapakowany w bardzo ładne kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent. Sklep Jokomisiada oferuje szereg pojazdów budowlanych jak również do zadań specjalnych takich jak: policja, straż pożarna, ambulans.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Auta a autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 5905258524344 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 36 cm x 14 cm x 23,5 cm |
| waga: | 0,84 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| baterie: | 3 x AG13 ( w zestawie) |
| Karton: | 18 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 14 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 36 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 24 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2016 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
