Nafukovací bazén Splash 'n Smile™ 183 x 33 cm MIX BAREV BESTWAY
Kód: DA-36583Detailní popis produktu
Dětský nafukovací bazén
Nafukovací bazén Splash 'n Smile™ je skvělou volbou pro vaše nejmenší. Měkké vinylové stěny se třemi komorami zajišťují bezpečnost a pohodlí. Materiál vinyl - odolný, ale zároveň šetrný k pokožce, je zdoben decentní lesklou grafikou. Bazén je navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost a je vybaven samostatným pojistným ventilem, což zvyšuje odolnost a stabilitu celé konstrukce. Součástí je i opravná záplata, která umožňuje rychlou opravu v případě drobného poškození. Splash 'n Smile™ je skvělou volbou pro horké letní dny a poskytuje dětem spoustu zábavy a osvěžení v bezpečném prostředí a to nejen na zahradě ale i na terase. UPOZORNĚNÍ MIX BAREV: Bazén je dostupný v různých barvách - barva bude vybraná náhodně, klient si ji nemůže zvolit sám a výběr barvy nepodléhá reklamaci.
- Bezpečnost: 3 samostatné komory s pojistnými ventily
- Měkký vinyl: odolný a šetrný k citlivé dětské pokožce
- Atraktivní design: lesklý, průhledný povrch s vizuálním efektem
- Snadné použití: rychlé nafouknutí a vyfouknutí
- Opravná sada: součástí balení je záplata, která umožňuje rychlé drobné opravy
- Pro nejmladší: doporučený věk uživatele: 2+
Technické parametry:
- Výrobce: Bestway
- Výška: 33 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: plast
- Barva: červená|modrá
- Vzor: jiný
- EAN: 6941607325469
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské bazénky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 6941607325469 |
| product color: | červená|modrá |
| product material: | plast |
| product pattern: | jiný |
| product capacity: | 480000 ml |
| product diameter: | 183 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
