Nafukovací bazén Summer Set 102 x 25 cm BESTWAY
Kód: DA-35989Detailní popis produktu
Nafukovací kulatý zahradní bazén v barvách duhy Bestway, se skládá ze tří spojených vzduchových komor, z nichž každá má bezpečnostní ventil. Silné a měkké stěny bazénu jsou vyrobeny z odolného vinylu. Barevný bazén je ideální pro děti, nejen do zahrady, ale také na terasu nebo dokonce na balkon. Výrobek je určen dětem od 2 let. Opravná látka v sadě.Technické parametry:
- Výrobce: Bestway
- Výška: 25 cm
- Váha: 0.790000 kg
- Materiál: plast
- Barva: více barev
- Vzor: hladký
- EAN: 6942138915815
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské bazénky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 6942138915815 |
| product color: | více barev |
| product material: | plast |
| product pattern: | hladký |
| product capacity: | 62000 ml |
| product diameter: | 102 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
