Nafukovací dětský bazén Sea Corals 102 x 25 cm BESTWAY
Kód: DA-73689Detailní popis produktu
Nafukovací kulatý zahradní bazén Bestway s podmořskou grafikou, se skládá ze tří spojených vzduchových komor. Silné a měkké stěny bazénu jsou vyrobeny z odolného vinylu (tloušťka vinylu 0,25 mm). Barevný bazén je ideální pro děti, nejen do zahrady, ale také na terasu nebo dokonce na balkon. Výrobek je určen dětem od 2 let. Opravná látka v sadě.Technické parametry:
- Výrobce: Bestway
- Výška: 25 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Počet osob: 2
- Materiál: plast
- Barva: více barev
- Vzor: jiný
- EAN: 6941607367575
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské bazénky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 6941607367575 |
| product color: | více barev |
| product material: | plast |
| product pattern: | jiný |
| product capacity: | 101000 ml |
| product diameter: | 102 cm |
| product number of people: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
