KUSZA Z LASEROWYM CELOWNIKIEM + TARCZA ZA0698
Kód: J-ZA0698Detailní popis produktu
Wspaniały prezent dla każdego młodego wojownika. Już od najmłodszych lat mali chłopcy fascynują się strzelaniem. Bawią sie w wszelakiego rodzaju podchody, polowania, bitwy, wojny itp.. Dzięki bezpiecznemu zestawowi "kusza" zabawa nabierze nowych niezapomnianych wrażeń strzeleckich. Kusza naciągana jest gumką, posiada celownik (czerwona dioda), który pomaga w oddaniu celniego strzału do traczy. W strzelaniu z kuszy może brać dowolna ilość osób w ten sposób można urządzić strzelecki turniej - zabawa gwarantowana.
W skład zestawu wchodzi:
- kusza- tarcza
- 4 bełty z przyssawkami
- kabura na bełty
Wymiary kuszy:
- dł 32cm
- wys 19cm
- szer 35cm
- długość bełta - 25cm
- średnica tarczy - 24cm
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
1. nie celować w zwierzęta
2. zachowaj bezpieczną odległość od tarczy osób trzecich
3. nie używaj zabawki w miejcach publicznych
4. po oddaniu wszytskich strzałów możemy zbliżyć sie do tarczy
5. nie celować w twarz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské luky a kuše |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5905258509648 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 6 + |
| wymiar opakowania: | ok. 45cm x 28 cm x 6,5 cm |
| waga: | 0,7 kg |
| płeć: | chłopiec |
| baterie: | 3xAG10 (w zestawie) |
| Długość towaru w centymetrach: | 28 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 45 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 7 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1470 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
