Zestaw dla łucznika ŁUK tarcza strzały SP0643
Kód: J-SP0643Detailní popis produktu
Świetny zestaw dla każdego dziecka lubiącego strzelać. Dzięki niemu nasza Pociecha bezpiecznie może pobawić się w rycerza czy Indianina lub stawiać pierwsze kroki w łucznictwie. Ciekawa kolorystyka i estetyczne wykonanie z pewnością zachęcą każde dziecko do zabawy. Każda strzała zakończona jest gumową przyssawką- zabawa będzie bezpieczna.
W zestawie znajduje się:
- łuk
- tarcza
- 3 strzały
- kołczan na strzały
Wymiary:
- łuk: długość ok. 54,5cm, szerokość ok. 20cm
- tarcza: średnia ok 25 cm,
- strzała: długość ok. 44 cm
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
1. nie celować w zwierzęta
2. zachowaj bezpieczną odległość od tarczy osób trzecich
3. nie używaj zabawki w miejscach publicznych
4. po oddaniu wszystkich strzałów możemy zbliżyć się do tarczy
5. nie celować w twarz
Strzelanie z łuku jest bardzo atrakcyjną formą aktywnego spędzania wolnego czasu po wyczerpującej nauce. Ten zestaw zapewni interesującą zabawę Twojej pociesze i jej przyjaciołom.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské luky a kuše |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905258529622 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 56 x 23,5 x 5 cm |
| waga: | 0,5 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 36 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 24 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 56 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 5 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1120 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
