Zestaw łuczniczy łuk strzały tarcza ZA4410
Kód: J-ZA4410Detailní popis produktu
Zestaw łuczniczy to idealny zestaw dla każdego fana wszelkiego rodzaju strzelanek. Dziecko będzie mogło nauczyć się cierpliwości, zręczności oraz celności. Dzięki strzałą zakończonym gumową przyssawką zabawa będzie bezpieczna. Plastikowy Łuk to świetny zestaw dla każdego chłopca lubiącego aktywnie spędzać czas. Ciekawa kolorystyka i estetyczne wykonanie z pewnością zachęcą każdego chłopca do zabawy.
W zestawie znajduje się:
- łuk
- tarcza
- 3 strzały
- torba
- tarcza
Wymiary:
- łuk: długość ok. 93 cm, szerokość ok. 27 cm
- tarcza: 34 cm x 34 cm
- strzała: długość ok. 61 cm
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
1. nie celować w zwierzęta
2. zachowaj bezpieczną odległość od tarczy osób trzecich
3. nie używaj zabawki w miejscach publicznych
4. po oddaniu wszystkich strzałów możemy zbliżyć się do tarczy
5. nie celować w twarz
Zestaw do zabawy idealnie nadaję się dla większej grupki dzieci. Jest idealny zarówno w samodzielnych zabawach Twojej pociechy jak i do zabawy z rodzeństwem, przyjaciółmi. Strzelanie z łuku jest bardzo atrakcyjną formą aktywnego spędzania wolnego czasu po wyczerpującej nauce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské luky a kuše |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.815 kg |
| EAN: | 5905258521336 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 8 + |
| wymiar opakowania: | 62 cm x 20 cm x 7 cm |
| waga: | 0,81 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 24 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 62 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 20 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 7 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1446.67 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
