Zestaw łuczniczy łuk tarcza strzały SP0702
Kód: J-SP0702Detailní popis produktu
Plastikowy Łuk to świetny zestaw dla każdego chłopca lubiącego strzelać. Dzięki niemu nasza pociecha bezpiecznie może pobawić się w rycerza czy Indianina lub stawiać pierwsze kroki w łucznictwie. Ciekawa kolorystyka i estetyczne wykonanie z pewnością zachęcą każdego chłopca do zabawy. Dodatkowym atutem zabawki są świecące elementy na łuku. Każda strzała zakończona jest gumową przyssawką- zabawa będzie bezpieczna.
W zestawie znajduje się:
- łuk
- tarcza
- 3 strzały
Wymiary:
- łuk: długość ok. 56 cm, szerokość ok. 14 cm
- tarcza: średnia ok 23cm
- strzała: długość ok. 41 cm
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
1. nie celować w zwierzęta
2. zachowaj bezpieczną odległość od tarczy osób trzecich
3. nie używaj zabawki w miejscach publicznych
4. po oddaniu wszystkich strzałów możemy zbliżyć się do tarczy
5. nie celować w twarz
Strzelanie z łuku jest bardzo atrakcyjną formą aktywnego spędzania wolnego czasu po wyczerpującej nauce. Ten zestaw zapewni interesującą zabawę Twojej pociesze i jej przyjaciołom.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské luky a kuše |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5905258520261 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | ok. 67 cm x 27,5 cm x 4 cm |
| waga: | ok. 0,4 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 24 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 28 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 67 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 4 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1250.67 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
