Zestaw łucznika ŁUK tarcza strzały światło SP0689
Kód: J-SP0689 NIDetailní popis produktu
Bezpieczny zestaw łuczniczy dla każdego fana wszelkiego rodzaju sportów. Dzięki niemu dziecko będzie mogło pobawić się w Indianina lub średniowiecznego obrońcy grodu.
Strzały zakończone są gumowymi przyssawkami, więc zabawa zgodnie z zasadami będzie bez ryzyka kontuzji. Łuk posiada małą diodę, dającą migające, kolorowe światło, co podnosi atrakcyjność zabawy, zwłaszcza w ciemniejszym pomieszczeniu lub nocą.
W zestawie:
- łuk z elementem świetlnym,
- 3 strzały zakończone gumowymi przyssawkami,
- tarcza,
- gogle ochronne.
Wymiary:
- łuk: długość ok. 55 cm, szerokość ok. 17 cm
- strzały: długość ok. 41,5 cm
- tarcza: średnica ok. 23 cm
- gogle: szerokość ok. 15 cm, zauszniki: regulowane ok. 9,5 cm- 11 cm
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
1. nie celować w zwierzęta
2. zachowaj bezpieczną odległość od tarczy osób trzecich
3. nie używaj zabawki w miejscach publicznych
4. po oddaniu wszystkich strzałów możemy zbliżyć się do tarczy
5. nie celować w twarz
Strzelanie z łuku jest atrakcyjną formą spędzenia wolnego czasu. Uczy cierpliwości, koncentracji oraz koordynacji oko- ręka. Zorganizowanie rodzinnych zawodów w celności jest wspaniałym sposobem na wspólną zabawę okraszoną nutką rywalizacji. Jest to znakomita alternatywa do spędzania czasu przed komputerem czy telewizją.
Zestaw zapakowany w kolorowe pudełko, idealne na prezent. Największy wybór zabawek i gier sportowych znajdą Państwo w sklepie Jokomisiada.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské luky a kuše |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 5905258509488 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | ok. 57 cm x 31 cm x 4 cm |
| waga: | ok. 0,6 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| baterie: | 2 x AG13 ( w zestawie) |
| Kolor: | czerwony |
| Długość towaru w centymetrach: | 31 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 57 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 4 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1178 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
