Miecze + tarcza ochronna zestaw dla rycerza ZA3937
Kód: J-ZA3937Detailní popis produktu
Dwa miecze plus tarcza obronna to zestaw dla każdego małego rycerza. Zestaw w całości wykonany z plastiku. Komplet zachowany w kolorystyce srebrno czarnej. Idealny zestaw dla każdego małego rycerza na bal, do zabawy z kolegami. Tarcza z gwiazdą z przodu, od spodu ma wygodną rękojeść do trzymania. Miecz jest lekki, pusty w środku, dzięki czemu nie ma opcji zrobienia krzywdy zabawką.
Zestaw zawiera:
- tarcza herbowa
- dwa miecze


Wymiar:
- tarcza średnica 35, 5 cm
- miecz długość 50 cm
Zestaw w całości wykonany z giętkiego plastiku, bezpieczny. Zestaw bardzo ładnie i starannie wykonana z herbem ośmio ramiennej gwiazdy. Sklep Jokomisiada oferuje szeroki wybór zabawek dla małych rycerzy. Zabawka zapakowana na kartonowym opakowaniu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské meče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5905258509525 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 62 x 43 x 6 cm |
| waga: | 0,6 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 18 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 43 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 62 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 6 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2666 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
