Kasa fiskalna sklepowa waga koszyk zakupy ZA2380
Kód: J-ZA2380Související produkty
Detailní popis produktu
Elegancka kasa sklepowa z niezbędnymi atrybutami sklepowymi, sprawdzi się w każdym sklepiku.
Zestaw wyposażony jest w:
- kasa fiskalna
- koszyk na zakupy
- komplet banknotów i monet
- Imitacja artykułów spożywczych: kurczak, kukurydza, papryka butelki wody, keczup, mleko
PRODUKTY NIE NADAJĄ SIĘ DO SPOŻYCIA!




Kasa sklepowa wyposażona w kalkulator, skaner, wagę, mikrofon świetnie sprawdzi się podczas zabawy w sprzedawanie, kupowanie. Zestaw wykonany w całości z plastiku, w atrakcyjnych kolorach przypadnie do gustu każdemu przedsiębiorcy. Zabawka wydaje dźwięk podczas skanowania, oraz świeci czerwonym światełkiem, podczas liczenia słychać odgłos przyciskanych klawisz, a mikrofon podgłaśnia głos, gdy ktoś z obsługi sklepu jest proszony na sklep.
Szufladka jest zamykana na kluczyk, otworzyć ją można za pomocą przycisku open. Kalkulator w kasie prawidłowo wykonuje funkcje obliczania, dzięki czemu dziecko będzie miało podstawy matematyki.


Wymiary:
- kasa 31 x 16 x 12 cm
- koszyk 11 x 9 x 5,5 cm


Zestaw jest idealnym prezentem dla Małych Sprzedawców. Sprawi na pewno mnóstwo radości we wspólnej zabawie i dużym i mały.
Kasa sklepowa z wagą to świetny sposób na przekonanie malucha do nauki liczenia. Solidne wykonanie i żywa kolorystyka przyciągają naszą uwagę. Dzięki zabawie w kupowanie - sprzedawanie, dziecko będzie mogło z większa łatwością pojmować prawdziwe, realne zakupy.
Całość zapakowana w kolorowe, ładne pudełko.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské obchody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5905258527444 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 41 x 19 x 19 cm |
| waga: | 0,6 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| baterie: | baterie 2 x 1,5 V AA (brak w zestawie) |
| Karton: | 12 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 20 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 41 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 20 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2733.33 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
