Kasa fiskalna SUPERMARKET koszyk Sklep ze skanerem ZA2681
Kód: J-ZA2681Související produkty
Detailní popis produktu
Fantastyczny pomysł na zabawę w dom, zakupy, sprzedaż. Poprzez zabawę w sklep dziecko może w łatwy i przyjemny sposób nauczyć się zasad robienia zakupów, wartości pieniądza itp. Dzieci uwielbiają edukacyjne zabawy, w których mogą naśladować dorosłych. Ten właśnie SUPERMARKET przeznaczony jest dla maluchów lubiących edukacyjne zabawy.
Zestaw zawiera 24 elementy:
- kasa fiskalna
- waga
- czytnik-skaner
- koszyk na zakupy
- banknoty
- warzywa (marchew, kukurydza, papryka czerwona i zielona)
- owoce (winogrono, pomarańcza, jabłko, egzotyczna karambola)
- jajka
- opakowania kartonowe imitujące lody, kawę, pizze, cukierki, jogurt
- opakowania plastikowe imitujące mleko, sok pomarańczowy, owoce w puszce
- naklejki z cenami
- szereg półek i koszyczków na asortyment spożywczy
PRODUKTY NIE NADAJĄ SIĘ DO SPOŻYCIA!
Market posiada kilka ciekawych funkcji m.in. Po naciśnięciu przycisku na kasie otwiera się szuflada na pieniądze, a przycisk z cenami powoduje obrót na wałku kasowym obrazka i ukazanie ceny za artykuł.
Super STRAGAN WARZYWNO - SPOŻYWCZY do zabawy w sklep, bazar, dom. Spodoba się każdemu dziecku. Zestaw jest bardzo kolorowy wykonany z wysokiej jakości plastiku. Sprawi wiele radości małym przedsiębiorcom : )
Duży wybór asortymentu warzywno - owocowego zaspokoi wymagania każdego klienta.
Profesjonalnie i kompleksowo wyposażone stanowisko dla kasjera, przy którym znajduje się kasa z pieniążkami, waga i czytnik zrobi furorę u małego przedsiębiorcy.
Wymiar sklepu
- wysokość całkowita 82cm
- szerokość 41cm x 48cm
Wymiar koszyka:
20 x 18 x 10cm
Sklep zapakowany jest w śliczne kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské obchody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5905258500447 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 44,5 x 56 x 17 cm |
| waga: | 2 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| baterie: | 2 x 1,5 V AA (w zestawie) |
| Karton: | 8 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 56 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 45 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 17 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 7140 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
