Samoobsługowy Sklep Ekspres do kawy Lodówka soki jogurty ZA4637
Kód: J-ZA4637Související produkty
Detailní popis produktu
Samoobsługowy sklep spożywczy z ekspresem do kawy, lodówką na napoje to taka szybka "ŻABKA". Szybki punkt obsługi to propozycja dla wszystkich małych przedsiębiorców, którzy nadążają za nowościami w obsłudze klientów. Cały sklep to ekspres do kawy, lodówka na napoje, desery i kasa fiskalna z czytnikiem. Świetny pomysł na zabawę w sprzedawcę, punkt obsługi z napojami, przekąskami.

Zestaw wyposażony w 46 elementów:
- wolnostojący sklep z ekspresem do kawy i zamykaną lodówką
- dźwiękowa kasa fiskalna z czytnikiem kart
- skaner z dźwiękiem i światłem
- dwa kubki kawy
- dwa małe kubeczki na espresso
- puszka z sokiem owocowym
- butelka z sokiem winogronowym
- butelka soku pomarańczowego
- 2 x jogurt
- 2 x lody
- kartoniki z: sok winogronowy, mleczne ciasteczka, mleko, sushi, wypieki, kawa, świeży sok pomarańczowy, cukierki, pizza
- bilon
- banknoty
- karta kredytowa
Zasilanie:
- kasa fiskalna 2 x 1,5 V AA
- skaner 2 x 1,5 V AAA
Baterii brak w zestawie.
Wymiary:
- supermarket 38 x 25 x 21 cm
- kasa fiskalna 15 x 11 x 16 cm
- skaner 10 x 5,5 x 2 cm


Cały zestaw wykonany z mocnego plastiku, w atrakcyjnych kolorach, posiada półeczki, zamykaną lodówkę na napoje wszystko co jest niezbędne w takim punkcie szybkiej obsługi. Dzieci lubią bawić się w sprzedawców, klientów, a taka zabawka zawsze nauczy czegoś nowego.
Sklep jest bardzo estetycznie i efektownie wykonany zapewni mnóstwo pozytywnej zabawy każdemu dziecku. Sklep Jokomisiada oferuje szereg zabawek z serii AGD do zabawy w dom, restauracje itp. Zestaw został zapakowany w kolorowe, kartonowe opakowanie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské obchody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 5905258524559 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 41 x 25,5 x 12 cm |
| waga: | 1,15 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| baterie: | kasa 2 x 1,5V AA (brak w zestawie) skaner 2 x 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Karton: | 18 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 41 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 26 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 12 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2132 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
