Zestaw Mini Market Kasa Skaner Czytnik kart zestaw do sklepu ZA4636
Kód: J-ZA4636Související produkty
Detailní popis produktu
Mini Market to kompletny zestaw małego sprzedawcy do zabawy w domu, przedszkolu w sklep. Zestaw wyposażony w kasę fiskalną, czytnik kart, skaner, wszystko z dźwiękiem i efektem świetlnym. Zabawa w małego przedsiębiorcę, sprzedawcę jest zawsze ciekawa dla dzieci, dzieci lubią bawić się w sprzedawanie/kupowanie, a mając taki profesjonalny zestaw zabawa będzie mega edukacyjna.

Zestaw wyposażony w:
- kasa fiskalna - wydaje efekt dźwiękowy przy naciskaniu klawiszy oraz świecą trzy kolorowe diody, szuflada na pieniądze otwierana jest za pomocą przycisku open
- czytnik kart - działa po przesunięciu karty, wówczas dziecko usłyszy efekt zaczytanej karty, oraz zobaczy świecącą diodę
- skaner - po naciśnięciu nim produktu, dziecko słyszy efekt dźwiękowy oraz zobaczy światełko
- czytnik sprawdzania cen
- koszyk na zakupy
- karta kredytowa
- butelka mleka
- warzywa: kukurydza, papryka, ziemniak
- owoce: gruszka, winogrono
- butelka mleka
- pieniądze: banknoty, bilon
- kartoniki z: sok pomarańczowy, pistacje, cukierki owocowe


Zabawa w sklep, sprzedawanie, kupowanie uczy prawidłowych nawyków, pozwala dziecku na spędzenie edukacyjnie wolnego czasu. Zestaw w całości wykonany jest z plastiku w atrakcyjnych kolorach.
Wymiary:
- kasa 15 x 13 x 11,5 cm
- czytnik 10 x 6 x 1,5 cm
- skaner 12 x 7 x 9 cm
- czytnik do sprawdzania cen 14 x 13 x 8 cm
- koszyk 14 x 11 x 8 cm
Zasilanie:
- kasa fiskalna 2 x 1,5V AA
- czytnik do kart 2 x 1,5V AAA
- skaner 2 x 1,5V AA
Zestaw nie posiada w wyposażeniu baterii.


Zabawa w kupowanie, sprzedawanie to są zabawy, które dzieci często wykonują po obserwacji swoich rodziców.
Zestaw zapakowany w kolorowe, efektowne opakowanie, które świetnie nada się na prezent. W sklepie Jokomisiada znajdziecie Państwo bardzo duży wybór edukacyjnych zabawek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské obchody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905258524542 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 28 x 18 x 11,5 cm |
| waga: | 0,5 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| baterie: | kasa 2 x 1,5V AA (brak w zestawie) czytnik kart 2 x 1,5 V AAA (brak w zestawie) skaner 2 x 1,5V AA (brak w zestawie) |
| Karton: | 24 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 28 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 18 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 12 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1008 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
