Tablica magnetyczna - kredowa 2w1 Zestaw pisaki kreda i magnesy TA0077 NI
Kód: J-TA0077 NIDetailní popis produktu
Duża, kolorowa tablica magnetyczno kredowa sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym.
Tablica w całości wykonana jest z plastiku w pastelowym kolorze.
Tablica posiada obracaną płaszczyznę do malowania, rysowania. Jedna strona czarna przeznaczona jest do pisania kredą, a druga magnetyczna sprawdzi się do przyczepiania magnesów, pisania pisakiem suchościeralnym lub przyczepiania kartek do malowania obrazów, rysunków. Tablica posiada półeczkę na kredki, farby akcesoria do malowania, rysowania.
Taka tablica sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym.
Na tablicy można:
- pisać flamastrem niebrudzącym
- przyklejać magnesy
- malować farbami
- rysować kredą
- mocować kartki
I tworzyć do woli....
Tablica pobudza rozwój dziecka:
- wyobraźnię
- koncentrację
- zdolności manualne
- uczy łączenia kolorów
- dziecko poznaje pierwsze literki i cyferki
W skład zestawu chodzą:
- tablica magnetyczna
- magnesy
- mazaki sucho ścieralne z gąbką
- gąbka
- kolorowa kreda
- chwytak do kredy
- kubki na pędzle, kredki ect
- półka na przybory
Wymiary tablicy:
- wysokość 108 cm
- szerokość 61,5 cm
Wymiary pola do rysowania:
- szerokość 30,5 cm
- wysokość 41 cm
- wymiar półeczki 37,5 x 37 x 3,5 cm
Zestaw zapakowany jest w kartonowe opakowanie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské tabule |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5905258509761 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 54 x 50 x 17,5 cm |
| waga: | 3,5 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Kolor: | niebieski |
| Karton: | 4 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 50 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 54 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 18 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 8100 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
