Stolik i krzesełka dla dzieci - zestaw drewniany Miś i króliczek ZA6169
Kód: J-ZA6169Související produkty
Detailní popis produktu
Drewniany komplet - czyli stolik z dwoma krzesełkami dla dzieci
Przedstawiamy Wam komplet dziecięcych mebelków, które zostały stworzone z jasnego drewna, bazując na obecnych trendach łączących ze sobą beże oraz słodki design. W zestawie znajdziecie jeden stolik oraz dwa krzesełka, których oparcia wzorowane są na postaciach uroczego niedźwiadka oraz króliczka.



Konstrukcja
Całość wykonana jest z jasnego, solidnego drewna, które będzie pasowało do każdego pokoju malucha.
Stół posiada gładki, szeroki blat, pozwalający na wygodną zabawę klockami, rysowanie obrazków, czy rozstawienie zestawu herbacianego dla pluszaków.

Krzesełka zaś nadają charakteru całemu kompletowi. Są również wygodne, ale przede wszystkim urocze! Ich oparcia to dwa pyszczki zwierzaków - misia i króliczka. Każde z nich ma uszka, które są charakterystyczne dla ich gatunku. A prawdziwy urok nadają im czarne oczka, jak kamyczki oraz rumieńce!

Wymiary:
- Stolik
szerokość blatu: 60 x 50 cm
grubość blatu: 2 cm
wysokość: ok. 42 cm
szerokość całkowita (z nogami): ok. 66,5 x 57 cm
średnica nóg: ok. 3 cm - Krzesło
szerokość siedziska: ok. 24 x 24 cm
wysokość do siedziska: 25 cm
wysokość całkowita MIŚ: 49 cm
wysokość całkowita KRÓLIK: 54,5 cm
szerokość całkowita MIŚ: 28 cm
szerokość całkowita KRÓLIK: 27 cm
średnica nóg: ok. 3 cm

Uwaga: Zestaw zawiera elementy do samodzielnego złożenia.
"Moje pierwsze centrum dowodzenia"
Dla maluchów stolik to nie tylko mebel, ale przede wszystkim centrum dowodzenia, z którego mogą wykonywać wiele czynności.
Oprócz zabawy, idealnie posłuży jako biurko - do nauki szlaczków, pisania, czy liczenia.
Dodatkowo jest wygodnym blatem podczas spożywania posiłków (nauki jedzenia). Dzięki jego gładkiej powierzchni można go z łatwością przecierać wilgotną szmatką.

Rozwój i samodzielność
To ważne: stolik jest dostosowany do wzrostu dziecka, więc:
- dziecko siedzi wygodnie i prawidłowo
- może samo decydować, co robi
- uczy się organizacji swojej przestrzeni
Dlaczego akurat drewniane?
- są trwałe i stabilne
- bezpieczne (często z naturalnych materiałów)
- przyjemne w dotyku i „cieplejsze” niż plastik
Zapraszamy do sklepu Jokomisiada, gdzie znajdziecie szeroki wybór drewnianych zabawek, jak i przeróżnych akcesoriów dla malucha. Bądźcie z nami na bieżąco w trendach!



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětský nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.7 kg |
| EAN: | 5905258545462 |
| certyfikat: | CE |
| wymiar opakowania: | 67,5 x 58 x 12,5 cm |
| waga: | 9,5 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec uniseks |
| Długość towaru w centymetrach: | 58 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 68 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 13 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 8545.33 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
