Pojazd Na Akumulator Jeep Rubicon 4x4 DK-JWR556 4x200W 24V Zielony
Kód: L-29200Související produkty
Detailní popis produktu
Pojazd Na Akumulator Jeep Rubicon 4x4 DK-JWR556 4x200W 24V Zielony
Wymiary opakowania:
117 cm x 68 cm x 43 cm
Waga opakowania:
29 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická vozítka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 5905991091783 |
| Model: | DK-JWR556 |
| Kolor: | Zielony |
| Silnik: | 4x200W |
| Akumulator: | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów: | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu: | 126CM x 70 cm x 80 cm |
| Prędkość: | 3-7km/h |
| Masa Własna: | 24kg |
| Max. Obciążenie: | 35kg |
| Czas Ładowania: | 8 godzin |
| Czas Działania: | do 1 godziny |
| Hamulec: | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa: | ✓ |
| Otwierane Drzwi: | ✓ |
| Kluczyki: | ✕ |
| Fotele: | Miękka ekoskóra |
| Koła: | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie: | 2.4G 3 prędkości |
| Światła: | Przednie i Tylne LED |
| Audio: | Wejście MP3 USB Mikro SD FM Radio |
| Długość towaru w centymetrach: | 70 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 126 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 80 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 117600 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
