Motorek Trójkołowy Dla Dzieci HT-5188 Światła LED MP3 Pomarańczowy
Kód: L-9127Související produkty
Detailní popis produktu
Wymiary pojazdu:
93x53x62 cm
Waga:
9,5 kg
Wymiary opakowania:
85x37x43 cm
Waga z opakowaniem:
10,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické tříkolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 5904204751469 |
| Model: | HT-5188 |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Silnik: | 2x35W |
| Akumulator: | 2x6V4Ah |
| Wymiary Pojazdu: | 92cm x 53 cm x 62 cm |
| Prędkość: | 5km/h |
| Masa Własna: | 9,5kg |
| Max. Obciążenie: | 25kg |
| Czas Ładowania: | 8 godzin |
| Czas Działania: | 1 godzina |
| Hamulec: | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa: | ✕ |
| Otwierane Drzwi: | ✕ |
| Kluczyki: | ✕ |
| Fotele: | Plastikowe |
| Koła: | plastikowe |
| Zdalne Sterowanie: | ✕ |
| Audio: | Panel muzyczny z MP3, USB |
| Światła: | Przednie LED, w kołach |
| Długość towaru w centymetrach: | 85 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 37 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 43 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 22539.17 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
