Statek organizer kolorowe Zabawki do wody foremki ZA3408
Kód: J-ZA3408Související produkty
Detailní popis produktu
Statek z organizerem to kolorowy zestaw do zabawy w wodzie. Zestaw pozwoli na tworzenie fantastycznych morskich opowieści, przygód marynarskich itp. Plastikowa duża łódka z poręcznym uchwytem w kształcie kotwicy ma zamontowaną w dnie siatkę, w której można przechowywać mokre zabawki. Statek posiada także możliwość przymocowania go za pomocą przyssawek do płaskiej ściany w łazience. Miętowy kolor statku z żółtą kotwicą i biało czerwonym kołem ratunkowym świetnie nawiązuje do morskiej kolorystyki i będzie inspirował do tworzenia morskich opowieści.
Siatka statku jest rozpinana od spodu, dzięki czemu wyjmowanie zabawek będzie dziecinnie proste.
Zestaw zawiera:
- duży plastikowy statek z siatką
- przyssawka do płytek
- plastikowe łódki
- zwierzątka morskie z otworami (żółw, rozgwiazda, krab)
- gumowy konik morski z sikawką
- żółte uśmiechnięte słoneczko do przelewania wody
Wymiary:
- duży statek 28 x 20 x 17 cm
- głębokość siatki (mierzona od dna statku) 22 x 23 x 12 cm
- łódeczka 12 x 7 x 7 cm
- foremka zwierzątko morskie ok. 8 x 8 x 4 cm
- sikawka konik morski 11 x 8 x 7 cm
Świetna kolorystyka i grafika zabawek pozwoli na kreatywną, wielogodzinną zabawę. Zabawki posiadają idealny gabaryt do małych rączek dziecka. Po skończonej zabawie wszystkie drobne zabawki należy schować w siatce statku, aby obciekły z wody i się wysuszyły.
Sklep Jokomisiada oferuje mnóstwo zabawek do zabawy w wodzie podczas kąpieli w wannie, basenie, lub innym akwenie wodnym.
Zestaw został zapakowany w kolorowe opakowanie świetnie nada się na prezent.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky do vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8698111106746 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 12 m + |
| wymiar opakowania: | 30 x 21 x 16 cm |
| waga: | 0,8 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 12 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 30 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 21 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 16 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1680 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
