Zabawka do kąpieli młynek wodny kołowrotek przelewanie ZA4661
Kód: J-ZA4661Související produkty
Detailní popis produktu
Kolorowy młynek wodny to zabawka, która uatrakcyjni każdą kąpiel. Będzie idealna dla maluchów które uwielbiają pluskanie w wannie, jak i tych, które nie przepadają za codzienną toaletą. Kołowrotek zapewni im mnóstwo zabawy i zachęci do codziennych kąpieli.
Zabawka jest mocowana na czterech przyssawkach. Można ją zamontować na płytkach w łazience, lub ścianach wanny.
Jak się bawić?
Za pomocą słuchawki od prysznica bądź kubeczka nalewamy wody do żółtej łodzi podwodnej. Woda przelewa się do wszystkich elementów zabawki, wprawiając kołowrotki w ruch. Podczas zabawy dziecko może poznać ciąg przyczynowo- skutkowy a także uczy się koncepcji ruchu. Woda wylewając się z otworów (np. w różowej ośmiornicy) tworzy mini wodospady.
W czasie kąpieli maluch może samodzielnie wprawić w ruch kołowrotki, czy też obrotowe talerze z ilustracjami wodnych stworzeń, ćwicząc przy tym zdolność manualną rąk i motorykę małą.
Zabawka jest łatwa w demontażu, a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, więc będzie idealna nawet do mniejszej łazienki.
Wymiary:
- wysokość ok. 30 cm
- szerokość ok. 29 cm
- głębokość ok. 11 cm
Zestaw wykonany z wysokiej jakości tworzywa, w intensywnych barwach. Ciekawa kolorystyka przyciąga uwagę dziecka, a całość prezentuje się bardzo efektownie.
Zabawka zapakowana w kolorowe, estetyczne pudełko, idealne na prezent. Największy wybór zabawek do kąpieli znajdą Państwo w sklepie Jokomisiada. Sprawdź koniecznie!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky do vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.415 kg |
| EAN: | 5905258524887 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 18 m + |
| wymiar opakowania: | ok. 31 cm x 22 cm x 7 cm |
| waga: | ok. 0,4 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 48 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 31 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 22 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 7 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 795.67 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
