Zabawka do wody kolorowe Trybiki zębatki ZA3407
Kód: J-ZA3407Související produkty
Detailní popis produktu
Kolorowe trybiki do przymocowania na płaskiej powierzchni, mają służyć do wesołej zabawy wprawiania ich w ruch za pomocą np. wody lub rączkami. Zestaw sześciu kolorowych trybików z grafiką i kolorystyką marynarską będą pasować do każdej łazienki, w której dziecko się kąpie.
Zabawkę należy przymocować tak na ścianie, w kabinie prysznicowej, na ścianie wanny aby zębatki zachodziły za siebie. Wówczas dziecko ruszając jednym kółeczkiem wprawia w ruch całą konstrukcje.
Zestaw składa się z:
- 6 kółek z grafiką i kolorystyką morską
Średnica:
- duża zębatka 12 x 12 x 3 cm
- mniejsza zębatka 9 x 9 x 3 cm
Każda zębatka posiada przyssawkę do łatwego jej przymocowania do gładkiej powierzchni. Podczas zabawy dziecko będzie mogło zaobserwować jaką zależność mają trybki od siebie. Pozna zasady przyczyny i skutku, będzie się wyśmienicie bawić. Kolorystyka i grafika zachęcą każdego do zabawy. Sklep Jokomisiada oferuje szereg edukacyjnych zabawek, a także mnóstwo zabawek do kąpieli. Zestaw został zapakowany w kolorowe opakowanie świetnie nada się na prezent.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky do vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8698111106739 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 12 m + |
| wymiar opakowania: | 24 x 27 x 5,5 cm |
| waga: | 0,3 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 24 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 27 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 24 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 6 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 648 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
