Zabawki do kąpieli wody wanny zestaw organizer statki ZA3405
Kód: J-ZA3405Související produkty
Detailní popis produktu
Kolorowy zestaw zabawek do wanny z pewnością umili każdą kąpiel Malucha. Sprawi, że kąpiel będzie niesamowitą przygodą i przyjemnością nawet dla dziecka, które do tej pory nie przepadało za codzienną toaletą. Wieloelementowy zestaw pozwoli na różnorodne zabawy.
W zestawie:
- podbierak z przyssawką,
- 3 statki,
- 3 rozkładane kule - zwierzątka,
- 4 kubeczki,
- 6 gumowych zwierzątek.
Kolorystyka może się różnić od prezentowanej na zdjęciach.


Zabawki (z wyjątkiem gumowych zwierzątek) są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ciekawe, intensywne kolory przyciągają uwagę i zachęcają do zabawy.
Gumowe zwierzątka posiadają otwory, dzięki którym można robić mini fontannę. Dziurki w kubeczkach posłużą do przelewania wody, a w rozkładanych kulach można schować jakiś mały skarb. Podbierak posiada przyssawkę, dzięki której może być organizerem na zabawki.
Siatka w podbieraku ma wszyty ściągacz, a rączka jest regulowana - podczas kąpieli można zagrać w wodną koszykówkę. Komu uda się dzisiaj trafić zabawką do celu?
Wymiary:
- podbierak: ok. 20 cm x 12,5 cm,
- kubeczki od 6 cm x 5 cm (największy) do 5 cm x 4 cm (najmniejszy),
- statki ok. 11 cm x 6,5 cm x 5,5 cm,
- kule średnica ok. 5,5 cm.



Zestaw zapakowany w poręczną siateczkę. Sklep Jokomisiada oferuje szereg zabawek do kąpieli, zabawy w wodzie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky do vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8698111106715 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 12 m + |
| wymiar opakowania: | ok. 23 cm x 17 cm x 10 cm |
| waga: | ok. 0,3 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 24 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 17 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 23 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 10 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 651.67 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
