Zestaw Wózek do piaskownicy + foremki + grabki + konewka ZA3117
Kód: J-ZA3117Detailní popis produktu
Plastikowy wózek na kółkach z rączką do ciągnięcia, pozwoli każdemu dziecku bez problemu zabrać ze sobą wszystkie zabawki do piaskownicy lub na plażę. Grafika popularnego bohatera z bajek Spidermana uatrakcyjnia wózek.
Wózek jest bardzo praktyczny, bez problemu pomieści wewnątrz wszystkie foremki, zabawki lub inne skarby znalezione podczas spaceru.
Zestaw zawiera:
- wózek ze składaną rączką
- konewka
- grabki
- łopatka
- foremka - zamek, krab, krewetka
Wymiary:
- wózek 30 x 21,5 x 21 cm
- długość rączki ok. 30 cm
Zestaw świetnie sprawdzi się podczas zabawy w piaskownicy, podczas spaceru na plażę, dzięki wózkowi dziecko będzie mogło zabrać ze sobą najpotrzebniejsze akcesoria do zabawy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky na písek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5905258511641 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 30 x 21,5 x 21 cm |
| waga: | 0,7 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 18 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 30 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 22 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 21 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2310 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
