Bestway Dmuchany Ponton z daszkiem ŁÓDKA LISEK z dnem Ruchome kulki 34168
Kód: J-34168Detailní popis produktu
Bestway® Friendly Fox™ Dmuchany ponton ŁÓDKA LIS – idealny dla najmłodszych!
Firma Bestway® stworzyła dmuchany ponton Friendly Fox™, który dzięki swojej uroczej grafice sympatycznego liska z pewnością przyciągnie uwagę każdego malucha. Produkt został zaprojektowany z myślą o dzieciach, które dopiero uczą się oswajać z wodą i jeszcze nie mogą przebywać w niej samodzielnie. To doskonałe rozwiązanie na letnie dni nad wodą, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort najmłodszym użytkownikom.
Ponton posiada dwie komory powietrzne, które zapewniają stabilność na wodzie, co jest niezwykle istotne dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki w wodnej zabawie. Ponadto, został wyposażony w dmuchane dno, które zapewnia miękkość i wygodę oraz przeźroczyste okienko peek-a-boo, umożliwiające maluchowi podglądanie podwodnego świata.
Dane techniczne:
- rodzaj: ponton
- materiał: PVC
- maksymalne obciążenie: 45 kg
- preferowany wiek: 3+
- komory powietrzne: tak, 2
- podłoga: dmuchane, przeźroczyste okno w dnie typu peek-a-boo
- dach: osłona przeciwsłoneczna UV Careful™, zdejmowany, mocowany na rzepach
- zastosowanie: do wody
- kolorystyka: żółta, przypominająca lisa
- dodatkowe atrakcje: interaktywna tuba z piłeczkami - 3 interaktywne, kolorowe kulki przesuwają się po wbudowanej rurce wydając zabawne dźwięki.
Wymiary: 94 cm x 66 cm
Zestaw zawiera:
- 1 x ponton
Uwaga:
- Zestaw zapakowany jest w oryginalne pudełko firmy Bestway - złożony, nienadmuchany.
- Materac przeznaczony do użytku w wodzie, na głębokości pozwalającej dziecku wyczuć dno, pod opieką rodzica.
- Na produkcie znajdują się ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.
Odkryj więcej wakacyjnych atrakcji w sklepie Jokomisiada!
Jeśli szukasz innych akcesoriów do pływania lub zabawy w wodzie, koniecznie sprawdź naszą szeroką ofertę! W asortymencie znajdziesz m.in.:
- dmuchane materace,
- koła do pływania,
- zabawki wodne,
- baseny,
- akcesoria basenowe (pompy, filtry, łatki naprawcze).
Zapraszamy do zakupów i życzymy niezapomnianych chwil wodnej zabawy!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhy a rukávky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 6941607325971 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 20cm x 20cm x 6cm |
| waga: | ok. 0,6 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Rodzaj: | pontonik |
| Karton: | 8 szt. |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
