Ponton Życie Wodne z Daszkiem 84x67 cm BESTWAY
Kód: R-34203Detailní popis produktu
| Ponton Życie Wodne z Daszkiem 84x67 cm BESTWAY | |
| Specyfikacja | |
| * Zawory bezpieczeństwa * Uprzednio przetestowany, wytrzymały materiał winylowy * Nadmuchiwana podłoga dla zapewnienia dodatkowego komfortu * Mocne uchwyty * Specjalny daszek do ochrony przed promieniami UV * Wykonany z miękkiego materiału, miłego w dotyku |
|
| Wymiary | |
| Gramatura | 0,24 mm |
| Wymiary | 84x67 cm |
| Waga | 0,61 kg |
| Zawartość zestawu | |
| - ponton, - kolorowe opakowanie. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhy a rukávky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| EAN: | 6941607368510 |
| Dimensions: | 20x20x5 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
