Interaktywny zestaw Małego Lekarza w walizce - Zostań doktorem ZA5740
Kód: J-ZA5740Detailní popis produktu
Odkryj świat medycyny z zestawem Małego Lekarza!
Ten bogato wyposażony zestaw młodego lekarza to idealny prezent dla każdego dziecka, które marzy o wcieleniu się w rolę medyka. Zabawa w doktora to nie tylko świetna rozrywka, ale też doskonały sposób, aby oswoić dziecko z wizytami u lekarza i nauczyć je empatii oraz pomagania innym.

Zestaw zawiera:
- Walizka, która, kryje aż 13 elementów niezbędnych w każdym domowym gabinecie lekarskim.
- Stetoskop z realistycznym odgłosem bijącego serca i migającym światełkiem.
- Latarka, które naprawdę świecą, co dodaje zabawie autentyczności.
- Termometr z obracaną temperaturą, dzięki czemu sprawdzanie gorączki stanie się prawdziwą frajdą.


- Lusterko laryngologiczne, do wnikliwego zaglądania w miejsca trudne.
- Młoteczek.
- Strzykawka z ruchomym tłokiem, zapewni idealną symulację wykonywania iniekcji.
- Probówka z pipetką na pobieranie materiału do badań, które pozwolą na przeprowadzenie pełnego "badania".
- Probówka na materiał badany.
- Miseczka na odpadki tzw. "nerka medyczna"!
- Czerwona maska tlenowa.
- Tekturowe pudełeczko "leki"
- Monitor z wykresem pracy serca.
- Stojące oświetlenie medyczne.

Wszystkie narzędzia są bezpiecznymi, kolorowymi imitacjami prawdziwych przyrządów, zaprojektowanymi z myślą o małych rączkach. Dołączone baterie startowe (AG13) pozwolą na natychmiastowe rozpoczęcie zabawy!



Ten zestaw to gwarancja wielu godzin kreatywnej zabawy, która rozbudzi wyobraźnię i dostarczy mnóstwo radości całej rodzinie.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Jokomisiada. Znajdą w niej Państwo szeroki wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku, od niemowląt po starszaków.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lékaři a sestřičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.495 kg |
| EAN: | 5905258540429 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 30 x 25 x 9 cm |
| waga: | 0,495 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec uniseks |
| Długość towaru w centymetrach: | 25 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 30 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 9 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1125 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
