Zestaw małego AGD do zabawy mikser blender toster ekspres do kawy ZA5204
Kód: J-ZA5204Detailní popis produktu
Fantastyczny zestaw małego AGD przyda się w każdej zabawkowej kuchni. Dodatkowe wyposażenie sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej interesująca i realistyczna.
Poszczególne elementy zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z dbałością o detale, dzięki doskonale imitują prawdziwe urządzenia. Jasnoróżowa kolorystyka z dodatkiem białych oraz chromowanych elementów wygląda schludnie i elegancko.
Dodatkowo, sprzęty zostały wyposażone w funkcje dźwiękowe i świetlne, które sprawiają, że są bardziej atrakcyjne dla dziecka.
Zestaw zawiera:
- ekspres do kawy
- toster
- robot planetarny (mikser)
- blender kielichowy

Zestawem można bawić się samodzielnie lub będzie on świetnym uzupełnieniem dziecięcej kuchenki- czy to plastikowej, czy drewnianej.

Ekspres do kawy
Elegancki ekspres uruchamiany jest pokrętłem. Po przekręceniu usłyszymy odgłos pracy, a dioda na przodzie zaświeci na czerwono. Ekspres został wyposażony w obrotową kolbę oraz poręczny schowek na dodatki do kawy. W zestawie znajdziemy również białą filiżankę z tworzywa sztucznego. Zasilanie: baterie 2 x AAA (brak w zestawie).


Toster
W tosterze mieszczą się dwie kromki chleba. Wystarczy je wsunąć w szczeliny oraz pociągnąć przesuwkę w dół. Po przekręceniu pokrętła usłyszymy charakterystyczne terkotanie. Gdy czas się skończy gotowe tosty wyskoczą z tostera. Zabawka nie wymaga użycia baterii.




Robot planetarny
Mikser planetarny z pojemną miską uruchamiany jest guzikiem ON/OFF. Po uruchomieniu końcówki zaczynają się obracać jak w prawdziwym mikserze! Pracy miksera towarzyszy czerwona lampka. Aby łatwiej wyciągnąć misę ramię robota jest odchylane. Zabawka jest zasilana bateriami 2 x AAA (brak w zestawie).


Blender kielichowy
Blender składa się podstawy oraz przeźroczystego kielicha z miarką. Kielich posiada chromowaną pokrywkę, którą można ściągnąć. Po ustawieniu kielicha na podstawie i włączeniu blendera zobaczymy jak łopatki wewnątrz kręcą się, czemu towarzyszy charakterystyczny dźwięk. Dodatkowo podczas pracy świeci się czerwona dioda nad przyciskiem.
Blender zasilany bateriami- 2 x AAA (brak w zestawie).



Wymiary
- ekspres ok. 20 cm x 9,5 cm x 11,5 cm
- toster ok. 13 cm x 10 cm x 7 cm
- chleb tostowy ok. 7 cm x 8 cm x 1 cm
- robot planetarny ok. 16 cm x 17 cm x 7,5 cm
- blender ok. 8,5 cm x 8,5 cm 17 cm
Zestaw zapakowany w kolorowe, estetyczne pudełko, idealne na prezent.
Sklep Jokomisiada oferuje szeroki wybór kuchni, małego AGD, garnków a także zestawów herbacianych. Sprawdź koniecznie!

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí do dětské kuchyňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.475 kg |
| EAN: | 5905258533742 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | ok. 42 cm x 39,5 cm x 11,5 cm |
| waga: | ok. 1,5kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec uniseks |
| baterie: | baterie 6 x AAA (brak w zestawie) |
| Długość towaru w centymetrach: | 40 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 42 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 12 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 3360 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
