Dětská keramická miska Sweetie Ovečka 470 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-69509Detailní popis produktu
Růžová dětská miska s úchyty
Kameninová (keramická) miska na s grafikou rotomilé ovečky byla navržena s ohledem na vaše nejmenší. Její zaoblený tvar, pastelové barvy a dva boční úchyty vytvářejí ideální podmínky pro výuku samostatnosti při jídle. Kameninová konstrukce zaručuje odolnost při každodenním používání a estetický vzhled vnáší do dětských jídel veselou atmosféru. Funguje skvěle doma, ale i na pikniku, ve školce nebo na cestách.
- Materiál: pevná kamenina (keramika), odolná vůči poškození
- Design: pastelová barva a obrázek zvířátka
- Ergonomie: dva ergonomické úchyty pro pohodlné držení
- Všestrannost: na snídaně, obědy, pikniky i do školky
- Objem: celkový zcela po okraj: 470 ml, užitkový: 350 ml
- Informace o značce: Ambition Junior je kolekce produktů navržená s ohledem na potřeby dětí
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Sweetie
- Délka: 6.3 cm
- Šířka: 12.2 cm
- Výška: 12.2 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: keramika
- Barva: růžová
- EAN: 5904134519276
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134519276 |
| product color: | růžová |
| product material: | keramika |
| product dajar collection: | Sweetie |
| product capacity: | 470 ml |
| product diameter: | 12.2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
