Dětský keramický hrnek Sweetie Sloník 250 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-69505Detailní popis produktu
Dětský hrnek s motivem sloníka
Roztomilý hrnek s motivem sloníka s mašlí si jistě oblíbí každé malé dítě. Je vyrobený z pevné kameniny (keramiky), odolné vůči každodennímu používání, zaujme nejen svou funkčností, ale i jedinečným designem. Pastelové barvy a zvířecí grafika přinášejí do dětského světa radost a estetiku. Díky dvěma ergonomickým ouškům se hrnek pohodlně drží i v malých ručičkách, což pomáhá učit se samostatnosti. Je ideální na snídaně, obědy, ale i na pikniky a do školky. Není to jen praktický kus nádobí, ale také krásný prvek dětského stolování.
- Materiál: pevná kamenina (keramika), odolná vůči poškození
- Design: pastelová barva a obrázek zvířátka
- Ergonomie: dvě ergonomická ouška pro pohodlné držení
- Všestrannost: na snídaně, obědy, pikniky i do školky
- Objem: celkový zcela po okraj: 250 ml, užitkový: 200 ml
- Informace o značce: Ambition Junior je kolekce produktů navržená s ohledem na potřeby dětí
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Sweetie
- Délka: 8.6 cm
- Šířka: 11 cm
- Výška: 7.6 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: keramika
- Barva: modrá
- EAN: 5904134519238
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134519238 |
| product color: | modrá |
| product material: | keramika |
| product dajar collection: | Sweetie |
| product capacity: | 240 ml |
| product diameter: | 7.6 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
