Fialová porcelánová miska Betty a Bunny 400 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-43126Detailní popis produktu
Fialová miska na müsli z porcelánu
Miska Betty and Bunny je perfektní způsob, jak zpestřit snídaňovou rutinu vašeho dítěte. Je vyrobena z bezpečného porcelánu, má atraktivní vzor s králíčkem, který vybízí nejmenší děti k jídlu. Možnost mytí v myčce na nádobí a použití v mikrovlnné troubě z ní činí mimořádně praktickou volbu pro rodiče. Každé jídlo navíc končí milým překvapením, díky usměvavému králíčkovi ukrytému na dně misky.
- Objem: celkový po okraj: 400 ml, užitkový 300 ml
- Použití: vhodný do myčky na nádobí a do mikrovlné trouby
- Atraktivní design: králíček s muffinem
- Vysoká kvalita: odolné a bezpečné materiály
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Betty i bunny
- Délka: 12.2 cm
- Šířka: 12.2 cm
- Výška: 6 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: porcelán
- Barva: bílá|fialová
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134518965
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134518965 |
| product color: | bílá|fialová |
| product material: | porcelán |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Betty i bunny |
| product capacity: | 400 ml |
| product diameter: | 12.2 cm |
| product application: | Mikrovlná trouba|Myčka na nádobí |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
