Plastová láhev na vodu Lucky 450 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-69500Detailní popis produktu
Láhev na vodu s pejskem
Lahev na vodu Lucky je funkční a rozkošné řešení pro každé malé dítě. Je vyrobena z odolného, bezpečného plastu a má skládací náustek a praktické držadlo pro přenášení, takže je perfektním doplňkem do školky, do školy, na procházky nebo na výlety. Průhledné stěny umožňují sledovat množství vody a hravá grafika roztomilého pejska povzbuzuje děti k častému pití. Tato lahev promění pití vody v příjemný rituál, který podporuje zdravé návyky od útlého věku.
- Materiál: odolný plast
- Design: okouzlující motiv pejska z kolekce Lucky
- Objem: celkový zcela po okraj: 450 ml, užitkový objem: 350 ml
- Všestrannost: na vodu, štávu a jiné studené nápoje
- Funkčnost: skládací náustek a úchyt pro přenášení
- Bezpečnost: bezpečný plast pro každodenní použití
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Lucky
- Výška: 16.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: plast
- Barva: modrá
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134519184
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134519184 |
| product color: | modrá |
| product material: | plast |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Lucky |
| product capacity: | 450 ml |
| product diameter: | 7.3 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
