Porcelánová miska Betty a Bunny Auto 400 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-43125Detailní popis produktu
Porcelánová miska na müsli
Miska Betty and Bunny je perfektní způsob, jak zpestřit snídaňovou rutinu vašeho dítěte. Je vyrobena z bezpečného porcelánu, má atraktivní vzor s králíčky v červeném autě, který vybízí nejmenší děti k jídlu. Možnost mytí v myčce na nádobí a použití v mikrovlnné troubě z ní činí mimořádně praktickou volbu pro rodiče. Každé jídlo navíc končí milým překvapením, díky usměvavému králíčkovi ukrytému na dně misky.
- Objem: celkový po okraj: 400 ml, užitkový 300 ml
- Použití: vhodný do myčky na nádobí a do mikrovlné trouby
- Atraktivní design: králíčci v autě
- Vysoká kvalita: odolné a bezpečné materiály
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Betty i bunny
- Délka: 12.2 cm
- Šířka: 12.2 cm
- Výška: 6 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: porcelán
- Barva: bílá|červená|více barev|zelená|žlutá
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134518958
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134518958 |
| product color: | bílá|červená|více barev|zelená|žlutá |
| product material: | porcelán |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Betty i bunny |
| product capacity: | 400 ml |
| product diameter: | 12.2 cm |
| product application: | Mikrovlná trouba|Myčka na nádobí |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
