Porcelánová salátová miska Lucky 12 cm AMBITION JUNIOR
Kód: DA-43138Detailní popis produktu
Dětská miska s pejskem
Miska Lucky, vyrobená z odolného porcelánu a zdobená okouzlující grafikou veselého pejska, povzbuzuje děti k samostatnému jídlu. Díky kompaktnímu průměru 12 cm je vhodná pro servírování zdravých svačin, ovoce, müsli nebo polévky. Barevná ilustrace nejen přitahuje pozornost, ale také učiní z misky oblíbený prvek nádobí. Další výhodou je, že je vhodná do myčky nádobí a do mikrovlné trouby, což usnadňuje každodenní použití.
- Materiál: vysoce odolný porcelán
- Objem: celkový zcela po okraj: 400 ml, užitkový objem: 300 ml
- Design: okouzlující motiv pejska z kolekce Lucky
- Všestrannost: pro servírování zdravých svačin, ovoce, müsli nebo polévky
- Funkčnost: lze mýt v myčce nádobí a použít v mikrovlné troubě
- Bezpečnost: bezpečný porcelán pro každodenní použití
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Lucky
- Výška: 5.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: porcelán
- Barva: bílá|modrá
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134519085
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134519085 |
| product color: | bílá|modrá |
| product material: | porcelán |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Lucky |
| product capacity: | 400 ml |
| product diameter: | 12 cm |
| product application: | Mikrovlná trouba|Myčka na nádobí |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
