Porcelánový hrnek Betty a Bunny Padák 240 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-43121Detailní popis produktu
Porcelánový hrnek pro děti
Hrnek na pití z kolekce Betty a Bunny zdobí obrázek veselého zajíčka skákajícího s padákem, který promění každý okamžik u stolu v radostné dobrodružství. Pohodlné ouško je přizpůsobeno malým ručkám, usnadňuje držení hrnku a jemné barevné vzory přitahují pozornost každého dítěte. Hrnek lze bezpečně mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě, díky čemuž je praktický pro každodenní použití.
- Objem: celkový po okraj: 240 ml, užitkový 200 ml
- Pohodlné ouško: přizpůsobeno pro malé dětské ruce
- Použití: vhodný do myčky na nádobí a do mikrovlné trouby
- Atraktivní design: králíček s padákem
- Vysoká kvalita: odolné a bezpečné materiály
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Betty i bunny
- Délka: 7.6 cm
- Šířka: 7.6 cm
- Výška: 7.9 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: porcelán
- Barva: bílá|více barev
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134518910
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134518910 |
| product color: | bílá|více barev |
| product material: | porcelán |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Betty i bunny |
| product capacity: | 240 ml |
| product diameter: | 7.6 cm |
| product application: | Mikrovlná trouba|Myčka na nádobí |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
