Smaltovaný hrnek Forest Team Mýval a Veverka 520 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-43100Detailní popis produktu
Smaltovaný hrnek na mléko
Roztomilý hrnek s lesními kamarády Veverkou a Mývalem - zpříjemní snídani každému dítěti. Ideální velikost pro ohřívání mléka. Vyrobený z uhlíkové oceli se smaltovaným povlakem. Vyniká okovanou hranou, která chrání před otlaky. Vhodný do myčky a vhodný pro všechny typy sporáků. Nezbytný doplněk každého dítěte a dobrý tip na dárek.
- Okovaný okraj
- Vyrobený z uhlíkové oceli
- Vhodný do myčky na nádobí
- Obrázky lesních zvířátek
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Forest team
- Výška: 9 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: smalt|ocel
- Barva: bílá|více barev
- EAN: 5904134518668
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134518668 |
| product color: | bílá|více barev |
| product material: | smalt|ocel |
| product dajar collection: | Forest team |
| product capacity: | 520 ml |
| product diameter: | 9 cm |
| product application: | Myčka na nádobí |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
