Pistolet BLASTER naboje piankowe 10szt broń ZA3286
Kód: J-ZA3286Detailní popis produktu
Plastikowy pistolet typu Blaster z 10 piankowymi nabojami pozwoli każdemu małemu chłopcu na organizowanie zabaw w strzelanki z przyjaciółmi. Poręczna zabawka z piankowymi nabojami zapewni mnóstwo zabawy zarówno w domu, jak również na świeżym powietrzu.
Naboje ładuje się bezpośrednio do magazynku, który odbezpiecza się z lewej strony pistoletu po wciśnięciu pomarańczowego przycisku.
Zestaw zawiera:
- broń
- 10 naboi piankowych
Wymiary:
- pistolet 31 x 16,5 x 6 cm
- nabój 7 cm
Ekscytująca zabawka, która pochłonie Ciebie i Twoich przyjaciół bez reszty. Podczas zabawy należy pamiętać o zasadach ostrożności.
Zestaw zapakowany w tekturowe opakowanie.
Zabawa wyłącznie pod opieką dorosłych.
Nie wolno celować w ludzi i zwierzęta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole na pěnové náboje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5905258509679 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 6 + |
| wymiar opakowania: | 34 x 24 x 7 cm |
| waga: | 0,55 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 48 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 34 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 24 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 7 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 952 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
