Zestaw Rewolwer Pistolet + Piankowe naboje Zabawa w strzelanie ZA5327
Kód: J-ZA5327Detailní popis produktu
Zestaw pistolet + piankowe naboje! Celuj w zabawę, strzelaj bezpiecznie – przygoda na wyciągnięcie ręki!
Zestaw w kolorze moro przypadnie do gustu wszystkim żołnierzom :)
Pistolet jest poręczny i wygodny, łatwo trzyma się go w jednej ręce. Ogromnym plusem jest to, że amunicja została stworzona z pianki i miękkiej gumy, co czyni ją bardzo bezpieczną i lekką. W zestawie znajdziemy ich 6.
Broń jest niezwykle prosta w obsłudze. Wystarczy włożyć naboje do magazynku. Nacisnąć spust który znajduje się z tyłu i strzelać :)
Super pistolet do zabaw dla małych urwisów, całkowicie bezpieczny! Ekstra wzór i stylowy kształt broni sprawi, że zabawka z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku.
Rozmiar:
- pistolet ok: 23cm x 15 cm
- naboje ok. 6cm x 1cm
Zestaw zawiera:
- 1 x pistolet
- 6 x naboi
Uwaga:
- Nie należy celować strzałkami w oczy ani twarz.
- Nie wolno celować w ludzi i zwierzęta.
Zorganizuj ekscytującą bitwę z rodzeństwem, czy kolegami ! Dzięki nim będziesz cieszyć się wspaniałą, niezapomnianą przygodą na świeżym powietrzu. A jak wiadomo - aktywny sposób spędzania czasu jest najlepszą opcją dla każdego, niezależnie od wieku. Dodatkowo strzelanie ćwiczy zręczność, skupienie, poprawia naszą samoocenę oraz pewność siebie.
W sklepie Jokomisiada znajdziecie Państwo szeroki wybór pistoletów na strzałki, wodę, ale i również do baniek mydlanych. Każdy z nich ma oryginalny, nowoczesny design, dzięki czemu jest fantastyczną atrakcją dla użytkownika. Zapraszamy!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole na pěnové náboje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.275 kg |
| EAN: | 5905258535814 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 8 + |
| wymiar opakowania: | 28cm x 18,5cm x 5cm |
| waga: | 0,275 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec uniseks |
| Długość towaru w centymetrach: | 19 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 28 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 5 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 443.33 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
