Autko Policja Skarbonka Bankomat Sejf ZA3705
Kód: J-ZA3705 CYDetailní popis produktu
Policyjny samochód skarbonka to auto do zadań specjalnych. Auto z efektami dźwiękowymi za swoje zadanie ma chronienie i przetrzymywanie oszczędności dziecka. To auto spełnia te wymagania. Autko policja posiada kod dostępu, automatycznie otwierane drzwi po zeskanowaniu odcisków palca, w aucie kryją się też niesamowite efekty dźwiękowe. Auto policja niby zabawka a tak naprawdę to sejf dla Twojej kasy : )
Funkcje:
- po naciśnięciu klawisza numerycznego zaczną migać światła i zadzwoni dzwonek. Można wybrać dwa języki angielski lub chiński. Banknoty są automatycznie wciągane przez mechanizm do środka auta
- wprowadzanie hasła (fabryczne hasło 0000)
- rozpoznawanie odcisków palców (symulacja)
- auto może przechowywać monety i banknoty
- monety wrzucamy przez otwór ukryty pod włazem umieszczonym na dachu
- banknoty przykładamy do otworu w przedniej części dachu po czym są automatycznie wciągane


Atrakcje/kamuflaż przycisk z gwiazdką "*" :
- zmienia funkcje dźwiękowe- pozwala zatuszować innymi atrakcjami ukryte hasło
- piosenki
- instrumenty muzyczne
- odgłosy zwierząt
Po umieszczeniu pieniędzy w skarbonce auto zaczyna migotać światłami.
Hasło:
- fabryczne hasło to 0000 , wpisujemy cztery zera a następnie zatwierdzamy skanerem odcisku palca. W celu zmiany hasła wciskamy i przytrzymujemy przycisk "*" (przy otwartych drzwiach) , wprowadzamy nowe hasło i następnie wciskamy " #" . W celu resetu hasła i powrotu do ustawień fabrycznych wyciągamy baterie.

Zasilanie:
- 3 x 1,5 V AA (brak w zestawie)

Wymiar pojazdu:
- 28 x 15 x 14 cm
Zabawa samochodem policyjnym nabierze teraz jakości. Można bawić się w konwój z przewożeniem gotówki z banku do banku, można uciekać przed złodziejami, zapewne każde dziecko wymyśli co nie miara swoich pomysłów do zabawy. Zabawka w całości wykonana została z plastiku. Zestaw zapakowany w pudełko, idealny na prezent. Sklep Jokomisiada oferuje szereg ciekawych zabawek dla małych i dużych dzieci. Zapraszamy!

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pokladničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5905258508634 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 30 x 15,5 x 15 cm |
| waga: | 0,6 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| baterie: | 3 x 1,5 V AA (brak w zestawie) |
| Kolor: | czarny |
| Karton: | 30 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 16 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 30 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 15 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1200 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
