Dětská houpačka disk na zavěšení 28,5 cm PATIO
Kód: DA-84312Detailní popis produktu
Houpačka pro děti - disk s průměrem 28,5 cm s lanem 1,9 m. Vyrobená z vysoce kvalitních materiálů, pevné a silné lana. Houpačka je pro každou hru a zábavu, přináší spoustu radosti pro vaše dítě. Určená pro děti do 3 let. Barva houpačky: červená.Technické parametry:
- Výrobce: Patio
- Váha: 0.800000 kg
- Maximální zatížení: 40.000000 kg
- Materiál: plast
- Barva: červená
- EAN: 5904134843128
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro nejmenší |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5904134843128 |
| product color: | červená |
| product material: | plast |
| product diameter: | 28.5 cm |
| product max load: | 40.000000 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
