Gra zręcznościowa Rzuć traf do celu celność rzut dyskiem GR0678
Kód: J-GR0678Detailní popis produktu
Gra zręcznościowa „Rzuć do celu” to doskonały pomysł na aktywną i zdrową zabawę dla Twoich pociech. Nadaje się do zajęć na świeżym powietrzu i w domu. Zabawka jest łatwa w montażu i demontażu. Zestaw zawiera osiem płyt, więc jest to świetny pomysł na zabawę, który spodoba się wielu osobom. Zabawka doskonale ćwiczy koordynację ruchową i refleks.
Zestaw zawiera:
- tarcza z kolorowymi punktami
- 8 dysków do rzucania,
- torba do przechowywania
- rurka 40 cm x4
- rurka 35 cm x 38
- łączniki x 28
- pasek rzepowy x 18
- plastikowe śledzie x 6
Wymiary:
- stelaż: 117 x 160 x 79 cm
- punkt na tarczy: 32 x 32 cm
- dysk: śr. 9 cm
Specyfikacja:
- Zabawka dla dzieci od 3 roku życia
- Doskonała do zabawy solo lub w grupie
- Wspomaga koordynację ruchową
- Rzucanie frisbee wymaga precyzji i kontroli, poprawiając motorykę
- Wspomaga aktywność fizyczną
Gra "Rzuć do celu" to gra wspomagająca aktywność na świeżym powietrzu. Dajmy dzieciom trochę zabawy połączonej z lekką, zdrową rywalizacją. Nasz sklep Jokomisiada w swoim asortymencie posiada wiele różnych pomysłów na zabawę na świeżym powietrzu. Sprawdź już teraz!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a outdoor |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.34 kg |
| EAN: | 5905258532349 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 42 x 33 x 18 cm |
| waga: | 3,34 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Długość towaru w centymetrach: | 33 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 42 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 18 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 4158 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
