Kolorowe pastelowe piłki kulki do suchego basenu 5,5cm 100 sztuk ZA5412
Kód: J-ZA5412Detailní popis produktu
Zestaw 100 piłek w uroczych, pastelowych kolorach sprawdzi się podczas każdej zabawy. Piłeczki idealnie nadają się do suchego basenu, kojca, basenu z wodą. Piłeczki są lekkie, więc dziecko bez obaw może się nimi bawić, kopać, czy rzucać. Basen pełen kolorowych kulek zapewni godziny wyśmienitej zabawy! Im więcej kulek, tym większa frajda!
Zestaw zawiera:
- 100 piłek w siatce
Specyfikacja:
- średnica 5,5 cm
- piłki są pełne, nie posiadają otworów, można je używać w wodzie
- pastelowe odcienie: fioletowego, niebieskiego, różowego, żółtego i turkusowego
- piłeczki są miękkie, napompowane powietrzem
- po odkształceniu szybko wracają do pierwotnej formy
Zestaw zapakowany w wygodną siatkę, która ułatwia przechowywanie.
Sklep Jokomisiada oferuje szeroki wybór fantastycznych zabawek dla dzieci. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Nie wierzysz?- Sprawdź sam:)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Suché bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.328 kg |
| EAN: | 5905258536903 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | ok. 36 cm x 30 cm x 22 cm |
| waga: | ok. 0,3 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec uniseks |
| Długość towaru w centymetrach: | 30 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 36 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 20 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 3600 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
