Černá nerezová termoláhev Silky 480 ml AMBITION
Kód: DA-66720Detailní popis produktu
Termoláhev do školy
Termoláhev Silky o celkovém objemu zcela po okraj 480 ml, v elegantní černé barvě, je skvělou volbou pro ty klienty, kteří si cení minimalistického designu a praktických řešení. Je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, pevné a odolné vůči poškození. Matný povrch jí dodává moderní vzhled a praktická gumová rukojeť usnadňuje přenášení a vyjímání z batohu nebo tašky. Láhev je zcela těsná díky šroubovacímu uzávěru, který zabraňuje protékání. Je vhodná pro teplé i studené nápoje, které si dlouhodobě udržují jejich teplotu.
- Objem: celkový zcela po okraj: 480 ml
- Vysoce kvalitní nerezová ocel: odolný materiál zajišťující dlouhodobé používání a odolnost proti poškození
- Matná černá povrchová úprava: elegantní, moderní design, který vyniká svým minimalistickým stylem
- Pevný šroubovací uzávěr: zaručuje plnou ochranu proti úniku i při intenzivním používání
- Gumová rukojeť: usnadňuje přenášení a rychlé vyjmutí lahve z batohu nebo tašky
- Univerzální použití: pro teplé i studené nápoje - udržuje jejich správnou teplotu
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Silky
- Délka: 6.5 cm
- Šířka: 6.5 cm
- Výška: 26 cm
- Váha: 0.250000 kg
- Materiál: silikon|ocel|plast
- Barva: černá
- Vzor: hladký
- EAN: 5907078428765
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5907078428765 |
| product color: | černá |
| product material: | silikon|ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Silky |
| product capacity: | 480 ml |
| product diameter: | 6.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
