Černý nerezový termohrnek Calido 400 ml AMBITION
Kód: DA-320029Detailní popis produktu
Termohrnek z nerezové oceli
Hrnek je vyroben z trvanlivých a odolných materiálů, díky kterým je odolný proti poškození a bude sloužit mnoho let. Ergonomický tvar umožňuje pohodlné držení v ruce. Větší objem (400 ml po okraj) umožňuje připravit dostatečné množství nápoje na delší cestu nebo výlet. Je k dispozici v několika elegantních barvách, díky kterým si každý najde model šitý na míru jeho preferencím.
Termohrnek, který vás udrží v teple
Díky keramické vložce termohrnek efektivně udržuje nápoje teplé, díky čemuž budou káva nebo čaj horké po mnoho hodin.
- Automatický uzávěr
- Keramická vložka
- Lze použít pro horké i studené nápoje
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Calido
- Délka: 7.5 cm
- Šířka: 7.5 cm
- Výška: 19.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: silikon|ocel|plast
- Barva: černá
- EAN: 5907078430294
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078430294 |
| product color: | černá |
| product material: | silikon|ocel|plast |
| product dajar collection: | Calido |
| product capacity: | 400 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
