Černý termohrnek Nino 450 ml AMBITION
Kód: DA-98892Detailní popis produktu
Černý termohrnek do práce i na cesty
Termohrnek Nino je praktická pomůcka, která vám umožní pohodlně si s sebou vzít kávu, čaj nebo studený nápoj. Díky dvoustěnné konstrukci z nerezové oceli udrží teplotu vašeho nápoje po dlouhou dobu. Nepropustné víčko s odklápěcím uzávěrem umožňuje pití jednou rukou, takže je perfektní pomůckou pro použití na cestách – i v autě. Silikonový pásek ve střední části zlepšuje uchopení a chrání ruku před horkým povrchem. Termohrnek je lehký, praktický a esteticky příjemný - bude vaším každodenním spolehlivým společníkem.
- Objem: celkový zcela po okraj: 450 ml
- Design: univerzální černá barva
- Kvalita provedení: nerezová ocel odolná proti poškození a plastové a silikonové komponenty
- Funkčnost: udržuje teplotu nápojů po dlouhou dobu
- Praktičnost: víko se systémem zacvaknutí pro rychlý přístup k nápoji
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Nino
- Délka: 8 cm
- Šířka: 8 cm
- Výška: 15.8 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: silikon|ocel|plast
- Barva: černá
- EAN: 5907078494371
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078494371 |
| product color: | černá |
| product material: | silikon|ocel|plast |
| product dajar collection: | Nino |
| product capacity: | 450 ml |
| product diameter: | 8 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
