Černý termohrnek s páskem Camel 500 ml AMBITION
Kód: DA-98887Detailní popis produktu
Černý termohrnek s popruhem na přenášení
Termohrnek Camel v hlubokém černém odstínu má hladký, matný povrch a pásek z umělé kůže pro snadné a jednoduché přenášení. Korpus z nerezové oceli zajišťuje odolnost proti poškození, zatímco víko se systémem zacvaknutí zabraňuje rozlití nápoje. Termohrnek udržuje teplotu teplých i studených nápojů, takže si můžete vychutnat svou oblíbenou kávu nebo osvěžující limonádu kdykoli během dne. Všestranné barvy a praktický design z něj činí nejen praktický doplňek, ale také skvělý tip na dárek.
- Objem: celkový zcela po okraj: 500 ml
- Design: univerzální černá barva a pásek pro snadné přenášení
- Kvalita provedení: nerezová ocel odolná proti poškození a plastové komponenty
- Funkčnost: udržuje teplotu nápojů po dlouhou dobu
- Bezpečnost: víko se systémem zacvaknutí zabraňuje rozlití nápoje
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Camel
- Výška: 17 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: černá
- Vzor: hladký
- EAN: 5907078494289
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078494289 |
| product color: | černá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Camel |
| product capacity: | 500 ml |
| product diameter: | 9 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
