Černý termohrnek Spark 380 ml AMBITION
Kód: DA-98884Detailní popis produktu
Termohrnek do auta
Tento elegantní termohrnek je dokonalou kombinací moderního designu a praktičnosti. Je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a pyšní se elegantním matným povrchem v černé barvě. Díky dvojitým stěnám efektivně udržuje teplotu vašeho nápoje – teplého i studeného – a to po dlouhou dobu. Víčko má těsné uzávěry a pohodlné otevírání na kliknutí – jediný pohyb a můžete si vychutnat vaši oblíbenou kávu nebo čaj. Díky kompaktním rozměrům se hrnek snadno vejde do tašky, do batohu nebo do držáku do auta. Je to perfektní volba na cesty, výlety i do práce.
- Objem: celkový zcela po okraj: 380 ml
- Design: elegantní, matně černá povrchová úprava
- Kvalita provedení: nerezová ocel odolná proti poškození
- Funkčnost: udržuje nápoje dlouho teplé
- Praktičnost: víko se systémem zacvaknutí pro rychlý přístup k nápoji
- Přenosnost: do kabelky, batohu nebo držáku do auta
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Spark
- Délka: 9 cm
- Šířka: 9 cm
- Výška: 14.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: plast
- Barva: černá
- EAN: 5907078494258
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078494258 |
| product color: | černá |
| product material: | plast |
| product dajar collection: | Spark |
| product capacity: | 380 ml |
| product diameter: | 9 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
