Černý termos Royal 500 ml AMBITION
Kód: DA-66716Detailní popis produktu
Elegantní termos v černé barvě
Praktický a elegantní termos na kávu a čaj v černé barvě splní vaše očekávání. Díky dvojité vakuové izolaci udrží termos nápoje horké či studené po dlouhou dobu, díky čemuž se skvěle hodí na dlouhé procházky, na výlety nebo do práce. Je vyroben z odolné nerezové oceli odolné proti poškození. Pevný uzávěr zaručuje bezpečnost proti úniku nápojů a díky lehkému designu a ergonomickému tvaru se termos pohodlně používá a snadno se skladuje.
- Vakuová izolace: udrží nápoje horké či studené po dlouhou dobu
- Nerezová ocel: zajišťuje trvanlivost a odolnost proti poškození
- Těsné uzavření: chrání před úniky
- Lehký a praktický: pohodlné použití, snadné skladování
- Objem: celkový objem zcela po okraj: 500 ml
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Royal ambition
- Délka: 7 cm
- Šířka: 7 cm
- Výška: 24 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel
- Barva: černá
- Vzor: hladký
- EAN: 5907078428673
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078428673 |
| product color: | černá |
| product material: | ocel |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Royal ambition |
| product capacity: | 500 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
