Dětský termos Eddie 320 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-43117Detailní popis produktu
Nerezový termos pro děti s motivem medvídka
S termoskou na čaj z kolekce Eddie je pití vašich oblíbených nápojů ještě příjemnější. Termos je vyrobený z nerezové oceli, perfektně udržuje teplotu teplých i studených nápojů a je tak dokonalým společníkem do každého počasí. Jeho celkový objem po okraj 320 ml je ideální pro malé děti. Je lehký a snadno se přenáší, je vybaven uzávěrem s ouškem, který zároveň slouží jako hrnek. Sladký design s plyšovým medvídkem a barevnými balónky jistě osloví nejmenší.
- Odolnost: vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli
- Udržování teploty: udržuje nápoje horké nebo studené
- Praktická řešení: lehký, snadno přenosný s funkčním uzávěrem který slouží jako hrneček
- Design: roztomilý motiv medvídka s balónky
- Celkový objem po okraj 320 ml: ideální pro děti
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Eddie
- Délka: 8.7 cm
- Šířka: 7 cm
- Výška: 18.9 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel
- Barva: bílá|více barev|zelená
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134518873
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134518873 |
| product color: | bílá|více barev|zelená |
| product material: | ocel |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Eddie |
| product capacity: | 320 ml |
| product diameter: | 6.7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
