Hnědá termoláhev Gym 550 ml AMBITION
Kód: DA-98895Detailní popis produktu
Termoláhev v metalické hnědé barvě
Termoláhev GYM je funkční doplněk pro aktivní klienty, který se vyznačuje atraktivním metalickým barevným provedením a ergonomickým tvarem, který pohodlně padne do ruky. Je vybavena praktickým šroubovacím uzávěrem s náustkem, díky čemuž je pití rychlé a pohodlné – i během intenzivního tréninku. Ouško umožňuje snadné přenášení, což oceníte při procházkách, túrách nebo na cestách. Vnitřek láhve je výborně izolovaný – udrží teplotu horkých i studených nápojů po dlouhou dobu a přitom vnější strana láhve zůstává na dotek chladná. Tento všestranný produkt je vhodný jak pro každodenní použití, tak pro fyzickou aktivitu.
- Objem: celkový zcela po okraj: 550 ml
- Design: metalická hnědá barva
- Kvalita provedení: nerezová ocel odolná proti poškození a plastové komponenty
- Funkčnost: udrží teplotu nápojů po dlouhou dobu
- Praktičnost: šroubovací víčko a náustek
- Přenosnost: ouško pro snadné přenášení
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Gym
- Délka: 7.5 cm
- Šířka: 7.5 cm
- Výška: 23 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: hnědá
- EAN: 5907078494326
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078494326 |
| product color: | hnědá |
| product material: | ocel|plast |
| product dajar collection: | Gym |
| product capacity: | 550 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
